Fotografia

Oferta dla Klientów indywidualnych

Obraz to więcej niż słowa – czasami może wyrazić to czego nie chcemy lub nie potrafimy powiedzieć. Pozwala też zrobić coś o czym skrycie pewnie marzy każdy z nas – zatrzymać czas. Dzięki zdjęciom możemy przywołać wspomnienia; schwytać chwilę, po to by nigdy już nie mogła nam uciec.

Wszystko wokół zmienia się i pędzi, a my możemy wyciągnąć stary, zakurzony album i przenieść się w zupełnie inne miejsce i czas…

W zakresie fotografii proponujemy Państwu:

Zlecenia wycenianie są indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami Państwa oczekiwań i "potrzeb".

Oferta dla firm

Szeroka dostępność różnego rodzaju aparatów fotograficznych sprawia, że każdy może robić zdjęcia . O ile jednak w życiu prywatnym jest to całkowicie naturalne, o tyle w strefie biznesowej nie powinno mieć miejsca.

Profesjonalnie wykonana fotografia jest bowiem ważnym elementem budowania wizerunku firmy i marki. Jesteśmy wzrokowcami – dobre zdjęcie może przekonać nas do kupna produktu lub skorzystania z usługi, złe może spowodować u Klienta reakcję dokładnie odwrotną.

W zakresie fotografii proponujemy Państwu:

Zlecenia wycenianie są indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami Państwa oczekiwań i potrzeb.

Na czym pracujemy

Na wysoki poziom naszych usług w zakresie fotografii składa się nie tylko budowane latami doświadczenie oraz radość, którą daje nam wykonywana praca, ale także najwyższej jakości sprzęt, na którym pracujemy. Wymienić należy tu przede wszystkim:

Profesjonalna cyfrowa fotografia to nie tylko dobry aparat, równie istotnymi elementami są odpowiednie systemy komputerowe do obróbki obrazu. Nasza firma używa legalnego oprogramowanie firmy Adobe a nad bezpieczeństwem Państwa zdjęć czuwa system tworzenia kopi zapasowych, który zapobiega utracie danych w wypadku awarii dysku. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku reportaży z wydarzeń - tych zdjęć nie da się powtórzyć.

Krajobrazy

Proponujemy Państwu także kupno fotografii krajobrazowej. Pasjonując się robieniem zdjęć, często korzystamy z piękna w najczystszej postaci – tego, który tworzy ręka Matki Natury. Z wyjazdów plenerowych przywozimy obrazy zapisane nie tylko w pamięci swojej (niestety ulotnej), ale i aparatów fotograficznych, która pozwala zapisać ulotne chwile na obrazie.

Takie zdjęcia, oprawione w odpowiednie ramy i dopasowane do wnętrza mogą być nietuzinkowym jego wykończeniem. Sprawdzą się zarówno w domach, jak i w firmach – pozwalając nam codziennie cieszyć się niepowtarzalnymi widokami.

Skontaktujcie się Państwo z nami w celu zapoznania się z portfolio, wspólnie wybierzemy zdjęcia, które będą ozdabiały miejsca, w których przebywacie.