Film

Oferta dla klientów indywidualnych

Film, podobnie jak fotografia jest tym, co pozwala zatrzymać na zawsze wyjątkowe dla nas chwile. Na bazie naszych umiejętności, chcemy tworzyć dla Państwa profesjonalne materiały, które pozwolą w pełni cieszyć się wspomnieniami.

W tym zakresie proponujemy Państwu filmowanie wszelkich wydarzeń okolicznościowych, które są dla Was na tyle ważne, że pragniecie aby były uwiecznione na "taśmie". Profesjonalnie przygotowany materiał filmowy sprawia, że każde wydarzenie oglądamy z zachwytem nie nudząc się przy tym.

Dlatego też proponujemy Państwu nasze usługi w tym zakresie – każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, dlatego na chwilę pragniemy stać się częścią Waszego życia i pozostawić w nim ślad w formie filmu, który zostanie z Wami przez długie lata.

Zlecenia wycenianie są indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami Państwa oczekiwań i potrzeb.

Oferta dla firm

Rozwój techniki spowodował, że mamy dużo większe możliwości wyrazu niż wcześniej, kiedy używaliśmy zwykłych kamer reporterskich. Dlatego zjednoczyliśmy nasze siły i doświadczenie z fotografii i przenieśliśmy je na tworzenie obrazów ruchomych.

Do realizacji naszych produkcji wykorzystujemy lustrzanki cyfrowe i stało ogniskowe jasne obiektywy dzięki czemu możemy uzyskać efekty nie dostępne dla zwykłych kamer. Mała głębia ostrości która wyciąga pierwszy plan i rozmywa tło. Filmowanie w słabych warunkach oświetleniowych bez używania dodatkowego źródła światła co oddaje naturalny charakter sceny.

Wyróżnia nas to, że patrzymy na media w sposób nowatorski, bo artystyczny.

Profesjonalnie nakręcony materiał filmowy może pomóc w wielu obszarach działalności Państwa firm, m. in. będzie miał znaczenie przy: pozyskiwaniu sponsorów, pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej, czy też budowaniu zainteresowania działalnością przedsiębiorstwa wśród nowych odbiorców. Niskiej jakości film jest bowiem tym, co skutecznie może zniechęcić do współpracy.

W zakresie filmu oferujemy Państwu tworzenie:

Zlecenia wycenianie są indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami Państwa oczekiwań i potrzeb.

Na czym pracujemy

W celu zapewnienia usług najwyższej jakości w zakresie tworzenia materiałów filmowych, korzystamy ze sprzętu o wysokim standardzie.

Profesjonalne filmowanie to nie tylko dobra kamera, równie istotnymi elementami są odpowiednie systemy komputerowe do obróbki obrazu. Nasza firma używa legalnego oprogramowanie firmy Adobe a nad bezpieczeństwem Państwa filmów czuwa system tworzenia kopi zapasowych, który zapobiega utracie danych w wypadku awarii dysku. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku reportaży z wydarzeń - tych ujęć nie da się powtórzyć.